Movies
Ratings
17
San AndreasRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 1.0
TwentyRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.0