Titles you rated
Better Call SaulRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
LIFERated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0- BakumanRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5