Movies
Ratings
783
Richard Linklater: Dream Is DestinyRated ★ 5.0
The Life AheadRated ★ 1.5
My SO Has Got DepressionRated ★ 4.0
Lorena Light footed WomanRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 1.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
As Far As My Feet Will Carry MeRated ★ 3.5
Bauhaus Spirit: 100 Years of BauhausRated ★ 3.5
It's Impossible to Learn to Plow by Reading BooksRated ★ 5.0
RamsRated ★ 3.0
The Red BalloonRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Passion of Joan of ArcRated ★ 5.0
Girl, InterruptedRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.0
Western SpaghettiRated ★ 3.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 1.5
Feels Good ManRated ★ 2.0
DetachmentRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 2.0