Titles you rated
EntertainerRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Imaginary CatRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0