Movies
Ratings
20
Hide and SeekRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
SecretRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.0