Movies
Ratings
90
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0