Movies
Ratings
850
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
PROMARERated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 5.0
Green SnakeRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
MathildeRated ★ 2.0