Series
Ratings
150
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Darker Than Black: GaidenRated ★ 3.0
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 5.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.0
Young Royals Season 2Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 5.0
CoyoteRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0