Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
The ApologyRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
Hiroshima Mon AmourRated ★ 3.5
Our SchoolRated ★ 3.0
TwinstersRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.5- Scary HouseRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Dear PyongyangRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 4.0