Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
Magical Girl OreRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5