Series
Ratings
37
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Your Home is My BusinessRated ★ 5.0
Noragami AragotoRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.5
No Game No LifeRated ★ 4.5
Terror in ResonanceRated ★ 5.0
Fate/stay nightRated ★ 4.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 4.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0