Movies
Ratings
66
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5