Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 2.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 0.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 4.0