Movies
Ratings
555
Monsters UniversityRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Caddo LakeRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The World's EndRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Life or Something Like ItRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5