Series
Ratings
95
Famous PrincessesRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0