Movies
Ratings
145
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0