Movies
Ratings
156
DefaultRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
American PieRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.5- Sherlock HolmesRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
The Nut JobRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 2.5
EqualsRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0