Movies
Ratings
257
Finding DoryRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 3.5
SplashRated ★ 3.0
WimbledonRated ★ 3.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 2.0
Marley & MeRated ★ 3.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 1.0
Jenny, JunoRated ★ 2.0
You Are My PetRated ★ 0.5
A Cinderella StoryRated ★ 2.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 3.0