Movies
Ratings
31
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0