Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5