Titles you rated
WantedRated ★ 3.0
The CourierRated ★ 2.5
MulanRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
ViceRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0