Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 2.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 5.0- Tears In The ArcticRated ★ 5.0