Titles you rated
Golden TimeRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0