Movies
Ratings
429
Back to the FutureRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.5