Movies
Ratings
558
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.5
The Map Against the WorldRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Railroad ManRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0