Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 1.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5