Series
Ratings
47- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5