Titles you rated
Reality BitesRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
AmyRated ★ 5.0- Do You Hear She Sing's?Rated ★ 4.0
Bitter SweetRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
OmeletteRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Yourself and YoursRated ★ 3.5
Celeste & Jesse ForeverRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Who are You?Rated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0