Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 5.0