Titles you rated
Look BackRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
SupersonicRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Dan Da Dan: Evil EyeRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! MovieRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
The Greatest Night in PopRated ★ 3.5
The Quintessential Quintuplets MovieRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0