Titles you rated
In the Mouth of MadnessRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 0.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The SignalRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 2.5
[REC] 4: ApocalypseRated ★ 1.5
Inside MenRated ★ 5.0