Titles you rated
GlassesRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The Beast And The BeautyRated ★ 0.5
Hello GhostRated ★ 1.0
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 1.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5