Titles you rated
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5