Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 5.0