Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0