Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 2.5
Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.0
First SummerRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0