Series
Ratings
125
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0