Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
NerveRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.5