Movies
Ratings
31
2012Rated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0