Titles you rated
EXO Next DoorRated ★ 4.5- The LoverRated ★ 4.5
Sweet BunsRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0
Glass SlippersRated ★ 4.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 5.0- Sharp3Rated ★ 4.5
- Loving YouRated ★ 4.5
TomatoRated ★ 4.5
Angry MomRated ★ 5.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.5
Sharp2Rated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 5.0