Titles you rated
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0