Titles you rated
GoblinRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0