Titles you rated
Stuart LittleRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5