Movies
Ratings
113
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0- Happiness Does Not Come In GradesRated ★ 2.5
Bring It On: In It To Win ItRated ★ 2.0
Wild ThingsRated ★ 3.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
Just Do It!Rated ★ 3.0
The Truth About LoveRated ★ 3.5
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
The IsleRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5