Titles you rated
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 4.0
Ghost ShipRated ★ 3.0
MunichRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
The Perfect StormRated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
SwordfishRated ★ 3.0
Broken ArrowRated ★ 3.0
Delta BoysRated ★ 4.0
Six Days Seven NightsRated ★ 3.5
Behind Enemy LinesRated ★ 3.0
City of AngelsRated ★ 3.0
Bravo, My LifeRated ★ 3.0
Training DayRated ★ 3.5
Reign of FireRated ★ 3.5
Miami ViceRated ★ 3.5
Spy GameRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.0