Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
She and Her CatRated ★ 4.5
Voices of a Distant StarRated ★ 4.5
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 2.5
Wonderful DaysRated ★ 2.5- Blade of the Phantom MasterRated ★ 2.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 3.0
MunichRated ★ 4.5
Air DollRated ★ 4.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Train ManRated ★ 3.5
A FamilyRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0