Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5