Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 0.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 2.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
The Foul KingRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 3.5
The CroodsRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0