Titles you rated
Two WeeksRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0- Hair ShowRated ★ 2.0
Again, My LoveRated ★ 2.5
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 2.0- Hwarang Fighter MaruRated ★ 2.5
Bride of the SunRated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 1.5
GloriaRated ★ 1.5
Golden RainbowRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 2.5
Rascal SonsRated ★ 3.0
Birth SecretRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.5
What's Up?Rated ★ 3.0