Series
Ratings
97
Beyond the BarRated ★ 3.0
CassandraRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
ConnectionRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
HydeRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5